Mata antypoślizgowa
search
  • Mata antypoślizgowa
  • Mata antypoślizgowa
  • Mata antypoślizgowa

Mata antypoślizgowa

Wymiar: 150 x 800mm

Grubość: 3mm

Materiał: Polietylen z powłoką antypoślizgową

Współczynnik tarcia: 0.8 µ

14,99 zł
Brutto
Ilość
help_outlineZapytaj o produkt
Mata antypoślizgowa

Mata antypoślizgowa

 

Ta mata antypoślizgowa (pianka antypoślizgowa) ma grubość 3mm, długość 80cm i szerokość 15cm. Efekt antypoślizgowy zwiększa współczynnik tarcia nie tylko między ładunkiem (paletą), a podłogą ładunkową, ale również między ładunkami. Zwiększony współczynnik tarcia oznacza mniej pasów transportowych potrzebnych do zabezpieczenia ładunku.

Używając tej maty antypoślizgowej oprócz zwiększonego bezpieczeństwa związanego z niekontrolowanym przesunięciem towaru chronisz swój pojazd i ładunek przed uszkodzeniem. Ta niebieska mata antypoślizgowa ma bardzo wysoki współczynnik tarcia (0,8µ) i nadaje się do jednorazowego użytku (w przeciwieństwie do gumowych mat antypoślizgowych stosowanych w transporcie do zabezpieczenia ładunku). Mata antypoślizgowa wykonana jest z polietylenu i posiada wytrzymałą antypoślizgową powłokę. Niebieska mata antypoślizgowa najczęściej znajduje zastosowanie w transporcie rolek papieru.

Jeśli opłacisz swoje zamówienie do godziny 12tej to zrealizujemy je tego samego dnia (zamówienia realizujemy tylko w dni robocze). Jeśli naprawdę zależy Tobie na bardzo szybkiej realizacji zamówienia i chciałbyś się upewnić co do czasu wysyłki to prosimy o kontakt telefoniczny.

60011

Zobacz także