mata antypoślizgowa
search
  • mata antypoślizgowa
  • mata antypoślizgowa
  • mata antypoślizgowa

Mata antypoślizgowa 100 x 200 x 8mm

Grubość: 8MM

Współczynnik tarcia: 0,7

Wymiar: 100 x 200mm

3,99 zł
Brutto
Ilość
help_outlineZapytaj o produkt
Mata antypoślizgowa 100 x 200 x 8mm

Mata antypoślizgowa 100 x 200 x 8mm

 

Mata antypoślizgowa o grubości 8mm i wymiarze 100 x 200mm. Mata dzięki swojemu wymiarowi idealnie nadaje się do szybkiego zabezpieczenia ładunku ponieważ jest łatwa do podłożenia pod paletę. Mata antypoślizgowa jest wykonana z wysokiej jakości granulatu gumowego i nadaje się wielorakiego użytku. Efekt antypoślizgowy zwiększa współczynnik tarcia nie tylko między ładunkiem (paletą), a podłogą ładunkową, ale również między ładunkami. Zwiększony współczynnik tarcia oznacza mniej pasów transportowych potrzebnych do zabezpieczenia ładunku.

Używając tej maty antypoślizgowej oprócz zwiększonego bezpieczeństwa związanego z niekontrolowanym przesunięciem towaru chronisz swój pojazd i ładunek przed uszkodzeniem. Ta mata antypoślizgowa ma bardzo wysoki współczynnik tarcia (0,7µ) i nadaje się do wielorakiego użytku.

Jeśli opłacisz swoje zamówienie do godziny 12tej to zrealizujemy je tego samego dnia (zamówienia realizujemy tylko w dni robocze). Jeśli naprawdę zależy Tobie na bardzo szybkiej realizacji zamówienia i chciałbyś się upewnić co do czasu wysyłki to prosimy o kontakt telefoniczny.

60483

Zobacz także